Krásný a krásnější

Popis akce:

V prosinci 2014 jsme uvedli premiéru nové two men show s názvem Krásný a Krásnější. Je to nedivadelní komediální představení dvou mužů na téma Jak si užít života. Nejen ženy si přijdou na své, ale i pro pány je připraveno milé překvapení. Mezi diváky sedí tzv. "slečna nasazená" - zpěvačka, která na závěr s herci představení dohraje.

Představení se ujali pražští herci Miroslav Hrabě a Jaroslav Beneš, kteří hrají prakticky sami sebe a mají obrovský prostor pro vlastní improvizaci. Každé představení je tak jiné a jedinečné. Slečnu nasazenou alternují zpěvačky Barbora Rajnišová, Genny Ciatti (obě z muzikálu Děti ráje) nebo Jana Koutová (z Hudebního divadla v Karlíně).

Představení stojí 19000 Kč a trvá cca 90 minut (někdy i déle, pokud publikum spolupracuje, o což se herci snaží). Je jedna přestávka. Z technického zázemí potřebujeme mít ozvučení a základní osvětlení podia. Pokud není na místě k dispozici zvukař, může přijet i náš externí zvukař. Součástí představení je projekce (máme projektor, notebook i plátno - ale pokud je plátno vlastní, tak to přivítáme). Na scénu potřebujeme 2 židle a stůl, pokud možno sedačku. Jsme si všechno schopni přivézt sami, ale většinou to je všude k dispozici – je to na domluvě s pořadatelem.