Rok 2019:

17. 2.   10:30   O kouzelném semínku - Soběslav, kulturní dům

19. 2.   10:00   O kouzelném semínku - Ostrava-Hrabůvka, K-Trio

19. 2.   15:30   O kouzelném semínku - Klimkovice, lázně, dětská léčebna

22. 2.   10:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - DS Tovačov

22. 2.   14:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - DS Prostějov

  6. 3.   10:00   Zlatá léta šedesátá - ADP Sanco Prostějov

  7. 3.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Český Těšín

  7. 3.   19:00   ON má jinou - Klimkovice, lázně, společenský sál budovy A

  8. 3.   10:00   Koncert písní z filmů, divadel a muzikálů - Hlučín, Domov pod Vinnou horou

15. 3.   13:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Zámek Dolní Životice

22. 3.   19:00   Zlatá léta šedesátá - Janské Lázně, Janský dvůr

24. 3.   15:00   Z pohádky do pohádky - Soběslav, kulturní dům

28. 3.     9:30   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Český Těšín, SD POHODA

28. 3.   14:00   Zlatá léta šedesátá - DS Radkova Lhota

  3. 4.   10:00   Z pohádky do pohádky - Petřvald, Kulturní dům

18. 4.     9:00   Zlatá léta šedesátá - Frýdek - Místek, DZR Beskyd

18. 4.   14:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Jesenec

21. 4.   15:00   Z pohádky do pohádky - Klimkovice, kolonáda lázní

22. 4.   15:00   O kouzelném semínku - Ostrava, Porubský zámek

26. 4.   10:00   Písničky z filmů, divadel a muzikálů - DS Štíty

  6. 5.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Frýdek - Místek

  7. 5.    16:00   Vrať se! - Klub ART Opava, Majáles SU Opava

  9. 5.   10:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Kroměříž, Domov Barborka

  9. 5.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Kroměříž, DPS U kašny

10. 5.     9:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Červenka u Litovle

10. 5.   13:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - DS Litovel

10. 5.   17:00   Zlatá léta šedesátá - Ostrava - Hrabůvka, Komorní klub

11. 5.   10:00   Z pohádky do pohádky - Ostrava, Slezskoostravský hrad, Freedom fest Ostrava

14. 5.   16:00   O kouzelném semínku - Petřvald, kulturní dům

22. 5.     9:00   O kouzelném semínku - Klimkovice, kino Panorama

22. 5.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Třinec, DS Sosna

23. 5.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Ostrava - Vítkovice, Domov Magnolie

23. 5.   19:00   Zlatá léta šedesátá - Klimkovice, lázně, společenský sál budovy A

24. 5.     9:30   Zlatá léta šedesátá - DS Havířov

31. 5.   16:00   Z pohádky do pohádky - Vejprty, kulturní dům

  2. 6.   16:00   Z pohádky do pohádky - Holešov, Zámecká zahrada

  5. 6.     9:30   O Terezce a Matějovi - Neratovice, společenský dům

  6. 6.   17:30   Zlatá léta šedesátá - Ostrava-Bartovice, Společenký dům

12. 6.     9:00   Z pohádky do pohádky - Hlučín, Divadlo v cirkuse

14. 6.   18:00   Divadelní dílny - Nový Jičín, lesní divadlo

15. 6.   10:00   Divadelní dílny - Nový Jičín, lesní divadlo

21. 6.   10:00   Z pohádky do pohádky - Ostrava-Bartovice, Společenský dům

21. 6.   17:00   Písně z divadelního jeviště - Ostrava - Hrabůvka, Komorní klub

26. 6.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Hlučín, DS Pod Vinnou Horou

27. 6.   15:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Město Albrechtice, Dům dobré vůle Žáry

19. 7.   17:00   Z pohádky do pohádky - Lipník nad Bečvou, slavnosti

22. 7.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Benátky nad Jizerou, DS

22. 7.   13:30   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Mladá Boleslav, DS

24. 7.     9:30   Písničky z filmů, divadel a muzikálů - Plzeň, SeneCura

28. 7.   10:00   O kouzelném semínku - Jeseník, zahrada IC

30. 7.   15:00   Zlatá léta šedesátá - Frýdlant nad Ostravicí, Středisko soc. služeb

  4. 8.   14:00   O kouzelném semínku - Havířov, KD Radost

  5. 8.   10:00   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Krnov, Harmonie

  6. 8.     9:30   Koncert písní z divadel, filmů a muzikálů - Hrubá Voda, DS

  7. 8.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Nová Paka, DS

  7. 8.   15:30   Z pohádky do pohádky - Janské Lázně, kolonáda

  8. 8.     9:00   Zlatá léta šedesátá - Lampertice, DS

  8. 8.   15:00   Zlatá léta šedesátá - Janské Lázně, kolonáda

  9. 8.   10:00   Zlatá léta šedesátá - Trutnov, DS Frimla

  9. 8.   13:30   Zlatá léta šedesátá - Trutnov, DS Dělnická

14. 8.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Jesenec, DS

24. 8.   11:00   Z pohádky do pohádky - Bílá, SKI resort u Hotelu Bauer

24. 8.   15:00   Z pohádky do pohádky - Bílá, SKI resort u Hotelu Bauer

30. 8.   15:30   Z pohádky do pohádky - Janské Lázně, kolonáda

31. 8.   15:30   Z pohádky do pohádky - Letovice, Ahoj léto!, Areál městského koupaliště

  2. 9.   13:00   Zlatá léta šedesátá - Přelouč, Domov U fontány

  3. 9.   16:00   Zlatá léta šedesátá - Vysoké Mýto, Vila Marie

  6. 9.   13:30   Zlatá léta šedesátá - Plzeň, SeneCura

  7. 9.   14:00   Z pohádky do pohádky - Blovice, městské slavnosti

11. 9.   10:00   ON má jinou - Frýdlant nad Ostravicí, sál KD (pro knihovníky)

11. 9.   14:00   Zlatá léta šedesátá - Ostrava-Bartovice, Komunitní centrum

12. 9.   14:30   Písničky z filmů a pohádek pánů Uhlíře a Svěráka - Darkov, Zahradní slavnost

14. 9.     9:00   O Terezce a Matějovi - Varnsdorf, Domov dětí a mládeže

21. 9.   15:00   Zlatá léta šedesátá - Hodonín, lázně, Vinobraní

 3. 10.  17:30   ON má jinou - Frýdlant nad Ostravicí, knihovna

 7. 10.  19:00   Kafrárna - Ostrava, Národní divadlo Moravskoslezské Divadlo "12"  

 3. 11.  15:30   O Terezce a Matějovi - Nedašov, Kulturní dům

13. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

14. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

15. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

16. 11.    9:00   Festival na cestě - Opava, Slezská univerzita

16. 11.   15:15   Z pohádky do pohádky - Zlín, Náměstí Míru

17. 11.  19:00   Koncert Jiřího Zonygy - Janské Lázně, Kolonáda

27. 11.   17:00   Vánoční koncert - Ostrava - Radvanice, Rozsvícení stromu, Radnice MOb

30. 11.   10:00   Vánoční koncert - Dolní Lhota, náměstí

30. 11.   15:00   Vánoční hrátky z pohádky do pohádky - Mosty u Jablunkova, Kulturní dům

  1. 12.   16:00   Vánoční hrátky z pohádky do pohádky - Frýdlant nad Ostravicí, Kulturní dům

  4. 12.   16:00   Vánoční hrátky z pohádky do pohádky - Bukovec, areál u Obecního úřadu

  5. 12.   14:30   Vánoční koncert - Tršice, Sokolovna

  5. 12.   17:00   Vánoční koncert - Nový Jičín, náměstí TGM, Rozsvícení stromu

  6. 12.   17:00   Vánoční hrátky z pohádky do pohádky - Nový Jičín-Žilina, Mikulášská nadílka

  7. 12.   16:00   Vánoční hrátky z pohádky do pohádky - Hladké Životice, Kulturní dům

10. 12.   16:00   Vánoční koncert - Vysoké Mýto, Vila Marie

11. 12.   10:00   Vánoční koncert - Nová Paka, DS

11. 12.  18:00   Česko zpívá koledy - vánoční koncert - Kostelec nad Orlicí, Jiráskovo náměstí

12. 12.   10:00   Vánoční koncert - Slavkov u Opavy - Seniorcentrum

12. 12.   15:00   Vánoční koncert - Třinec, DS Sosna

14. 12.   17:00   Zlatá léta šedesátá - Kružberk, Bývalá ZŠ (Kružberk 100)