DomůKnihy
I muži mají své sny

I muži mají své sny

Kateřina Tomanová
ISBN 978-80-7329-400-7
Počet stran:
135
Rok vydání:
2014
Ukázka z knihy: V Patrikově pracovně se ještě svítilo. Nakoukla jsem tam, abych muže pozdravila a zeptala se, jestli večer s dětmi proběhl v pořádku. Patrik seděl opřen v křesle...přečíst více
179 Kč
Momentálně nemáme k dispozici platební bránu. V případě zájmu Vás prosíme o vyplnění formuláře. Rádi Vám knížku, po domluvě, zašleme.
Mám zájem o knížku

Popis

Ukázka z knihy:

V Patrikově pracovně se ještě svítilo. Nakoukla jsem tam, abych muže pozdravila a zeptala se, jestli večer s dětmi proběhl v pořádku. Patrik seděl opřen v křesle zády ke dveřím, ve kterých jsem stála, měl nohy na stole a s někým telefonoval. Váhala jsem, jestli mám způsobně pracovnu opustit, anebo poslouchat, co je schopen vyprávět někomu na druhém konci telefonu v půl druhé ráno.

„Chtěl bych líbat každé místo na tvém těle, každý prstíček, kolínko a pak výš po stehýnku …“

Poslouchala jsem hovor jako vystřižený z nějakého erotického filmu. Myslím, že víno, které mi v hlavě zrovna kolovalo, zapříčinilo moje absurdní chování, jenž následovalo. Přišla jsem tiše k manželovu křeslu, když v sobě probouzel vášně s volající nebo volanou dotyčnou slečnou či paní, a láskyplně jsem ho objala a políbila do vlasů. Hrozně se lekl, až mu mobilní telefon upadl do klína. Viděla jsem, že se hovor nepřerušil, tak jsem mluvila vášnivým medovým hlasem tak, aby bylo pořádně slyšet.

„Miláčku, tvá slova mě vzrušují,“ přivinula jsem se mu do náruče a vsunula jsem jeho ruku do svého klína, „ ano, tak se mi to líbí!“

Manžel byl tak v šoku, že se nebránil a mlčky si nechal dělat vše, co se mi zlíbilo. Hleděl na mě úplně konsternován. Položila jsem jeho stále zapnutý mobil na stůl, ale on to vůbec nevnímal. Za chvíli ležel nahý na lopatkách s pravidelnými pohyby a vášnivým dechem. Nevím, kdy slečna či paní ztratila nervy z toho, co v telefonu slyšela, a ve kterou chvíli přerušila spojení, ale já mohu říct, že jsem zase po letech zažila fantastické milování. Možná manželovy výčitky svědomí, moment překvapení a prozrazení jeho mimomanželského vztahu společně zapříčinily tu oddanost a pokoru, se kterou doplňoval naše fyzické semknutí na zemi jeho pracovny. Tam jsme to ještě nikdy předtím nedělali.

„Jestli mě tak budeš trestat za každou ženskou, to abych si podal inzerát a bral všechny, jednu po druhé,“ zavtipkoval, když mu došly souvislosti nastalých chvil.

„To nebyl trest, drahý, ten teprve přijde!“ Neodpustila jsem si jízlivý tón svého hlasu. Rychle jsem posbírala své oblečení a odešla do sprchy. Pozorovala jsem stékající horkou vodu po svém těle. Nedivím se, že manžel touží po dokonalosti jiných žen. Nelze přehlédnout pár tukových polštářků, slušně rozlezlou celulitidu a povadlost mých prsou. Dvě děti se vždy podepíší na těle ženy. Už nejsem pro svého muže dokonalá, když hledá jiná bezchybná ženská těla. Každý muž sní po dokonalém ženském těle.

crossmenu